Moda Fotoğrafçısı

Moda fotoğrafçılığı konusunda hizmet veren Fotoğraf Ofisi ajansımız, talepleriniz doğrultusunda konsept moda çekimleri ve modelli fotoğraf çekimi hizmetleri sunmaktadır. Ürünlerinizi en uygun şekilde fotoğraflayabileceğimiz modelli moda çekimlerimiz için profesyonel model kiralanmasından mekan seçimine kadar tüm konularda yardımcı olabileceğimiz uzman moda fotoğrafçısı kadromuz ile katalog ve reklamlarınız için profesyonel çözümler sunmaktayız.

Moda fotoğrafı ihtiyacı olan müşterilerimizin bize ürün ve firmaları hakkında bilgi vermesiyle başlayan görüşmelerimiz sayesinde fotoğrafçı ekibimizin müşterimizi tanıması ve bizden beklenen hizmetin içeriğinin anlaşılması sağlanmaktadır. Ekip olarak, başarılı bir çalışmanın ilk adımının müşteri isteklerinin doğru bir şekilde tespit edilmesine dayandığına inanıyoruz. Bu nedenle, bize gelen istekler doğrultusunda saç tasarımından makyaj çalışmasına kadar tüm detayları hazırlayan akademi mezunu kadromuz ile fotoğraf çekimi yapılacak ürünleri inceliyor ve konsept çalışmalarımızı hazırlıyoruz. Çalışmalarımızı tamamladıktan sonra müşterilerimizle fotoğrafları inceliyor ve rötüşlandırılacak olan karelerin seçimini yapıyoruz.

Dış mekan ve stüdyoda gerçekleşen moda çekimi çalışmalarımız süresince almış oldukları eğitimi fotoğraflarının her karesine yansıtan fotoğraf sanatçılarımız reklam ve moda fotoğraflarınızı firmanızı en uygun şekilde yansıtacak seviyede teslim etmektedirler. Markanızı yansıtan ürünlerin fotoğrafları tecrübeli kadromuz tarafından titiz bir çalışma ile re-touch edilerek katalog, reklam gibi alanlarda kullanılmak üzere yüksek çözünürlük ve kalitede sunulmaktadırlar.

Kurumsal çalışmalarımızın listesini referanslar sayfamızdan takip edebilir ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.